OKULARY DLA DZIECI
DLA CHŁOPCÓW I DZIEWCZYNEK

Zapraszamy do naszego salonu, w którym oferujemy:

  • okulary dla niemowląt, okulary dla dzieci, okulary dla nastolatków, okulary dla młodzieży
  • okulary sportowe
  • soczewki okularowe (w tym soczewki do kontroli krótkowzroczności MiYOSMART i MYCON)
  • soczewki kontaktowe
  • okulary przeciwsłoneczne
  • pomoce dla dzieci zezujących i niedowidzących
  •  

W naszym salonie zadbamy o zdrowy wzrok Twojego dziecka. Pamiętaj, że wzrok u dzieci po urodzeniu jest słaby i rozwija się wraz z ich wzrostem. Ich występowanie nie jest zawsze powodem do niepokoju. Wszystko zależy od wielkości wady i jej wpływu na ostrość wzroku dziecka. Decyzję o konieczności korekcji wady wzroku u dziecka podejmuje specjalista.

OKULARY DZIECIĘCE

Dzieci uwielbiają bajki, dlatego w naszej ofercie posiadamy również okulary z motywami z popularnych bajek i filmów, takich jak „Kraina Lodu”, „SpiderMan”, „Avengers” czy „Star Wars”. Dzięki nim noszenie okularów staje się przyjemnością, a nie tylko obowiązkiem.

Okulary korekcyjne dla dzieci powinny być wygodne, odpowiednio położone na buzi, bezpieczne i atrakcyjne dla małego użytkownika. Oko dziecka powinno znajdować się w centrum tarczy oprawy, aby zapewnić duże pole widzenia. Pamiętajmy, że mali pacjenci będą dopiero „uczyli się” patrzeć przez okulary, dlatego ramka nie może wchodzić w ich pole widzenia. W naszym salonie oferujemy szeroki wybór oprawek, które spełniają te kryteria. Chętnie pomożemy w wyborze i doradzimy, który produkt spełni powyższe kryteria i nadąży za temperamentem Twojego dziecka.

Wybór okularów dla niemowląt jest nie lada wyzwaniem. Ważne jest, aby były one lekkie, wygodne i bezpieczne. Dla najmniejszych oferujemy oprawy z tzw. odwróconym mostkiem, który zapewnia duże pole widzenia oraz gumkami wpinanymi we front, które pozwolą na odpowiednie położenie okularów na buzi nawet kilkumiesięcznym maluchom, które jeszcze głównie leżą lub podejmują pierwsze próby wstawania. Zachęcamy do wcześniejszego umówienia wizyty z dzieckiem poniżej 3 roku życia, gdyż z naszego doświadczenia wynika, iż najedzony, wyspany i wypoczęty młody człowiek w pierwszej połowie dnia chętniej współpracuje w doborze opraw;)

Okulary dla trzylatka muszą stabilnie leżeć na jego buzi, nie mogą ograniczać aktywności fizycznych dziecka, powinny być wykonane z bezpiecznych i wytrzymałych materiałów, ale również muszą się podobać zainteresowanemu:) Chętnie wesprzemy Was w tym wyborze oferując nasze doświadczenie i znajomość produktów dostępnych na rynku. Znajdziesz u nas okulary dla trzylatków w różnych kolorach i wzorach, które na pewno przypadną do gustu Twojemu dziecku.

Cena okularów dla dzieci zależy od wielu czynników, w tym mocy soczewek okularowych, klasy i rodzaju powłok antyrefleksyjnych, marki i materiału z jakiego wykonane są oprawki i soczewki okularowe. Chętnie przybliżymy Ci charakter oferowanych produktów, abyś mógł podjąć decyzję właściwą dla Twojego dziecka.

Umów wizytę w naszym salonie

Zapraszamy do naszej kliniki, w której oferujemy szeroki wachlarz usług