O klinice

Optimedica to klinika i salon optyczny dla dzieci, stworzone specjalnie z myślą o młodych Klientach. Stawiamy na profesjonalną obsługę, najwyższą jakość usług oraz indywidualne podejście do każdego, w szczególności małego Klienta.

W klinice doświadczeni specjaliści przeprowadzą rzetelną diagnostykę wady wzroku oraz, jeśli będzie to konieczne, zaproponują dobraną do indywidualnych potrzeb terapię. W salonie optycznym dokonają Państwo zakupu opraw i szkieł okularowych dla dzieci zgodnie z zaleceniami okulisty dziecięcego i optometrysty. Zadbamy o wzrok Państwa dzieci.

Dołożymy starań, aby wizyta w naszej klinice była miłym przeżyciem zarówno dla dzieci, jak i rodziców, a dobór okularów przebiegł sprawnie i bezproblemowo. Dobrze rozumiemy, że dzieci to bardzo wymagający Klienci, szczególnie w kwestii okularów.

Szeroki wybór dziecięcych oprawek okularowych gwarantuje znalezienie odpowiedniego modelu dla każdego dziecka, uwzględniając jego wadę wzroku, temperament i indywidualne upodobania. Posiadamy bezpieczne okulary dla najmłodszych (np. Fisher-Price). Każde dziecko znajdzie u nas coś dla siebie: oprawy kolorowe i stonowane (Milo&Me), z bohaterami bajek Disney’a Frozen, Princess, czy idolami z dzieciństwa (Avengers, Spiderman, Star Wars), okulary dla dziewczynek i chłopców. Oferujemy giętkie i komfortowe oprawki dla niemowląt, a dla młodzieży firmowe w modnych wzorach (Polo Ralph Lauren, Vogue, Ray Ban).

Dobierzemy okulary dla Państwa maluszków od pierwszych tygodni ich życia. Jesteśmy w stanie wykonać nawet najbardziej skomplikowane okulary o nietypowych parametrach, na przykład pryzmatyczne, progresywne i dwuogniskowe. Zrealizujemy recepty na bardzo duże moce okularowe, stosując soczewki pocieniane i specjalistyczne. Posiadamy niezbędny asortyment i wiedzę, aby Wasze pociechy widziały doskonale.

Współpracujemy z producentami najlepszych soczewek i opraw w Polsce i na świecie. Nasze doświadczenie sprawia, że podejmujemy się każdego zlecenia. Do Klientów podchodzimy indywidualnie i nieszablonowo. Najcenniejsze jest dla nas Państwa zaufanie.

Zapraszamy serdecznie!

Zespół Optimedica

 

Umów wizytę w naszym salonie​

Zapraszamy do naszej kliniki, w której oferujemy szeroki wachlarz usług